Movies
Ratings
312
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 4.5
The Teacher's DiaryRated ★ 2.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0