Movies
Ratings
77
Shutter IslandRated ★ 2.5
The FacultyRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 4.0
Thermae RomaeRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0