Titles you rated
Vanishing on 7th StreetRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0