Titles you rated
Shazam!Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
CasperRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Antonia's LineRated ★ 5.0