Series
Ratings
253
HarlotsRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The ActRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Giant Peng TVRated ★ 0.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
No. 6Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5