Movies
Ratings
111
The TuxedoRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0