Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 2.5
Side EffectsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5