Series
Ratings
248
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
EveRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 4.0
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 3.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0