Movies
Ratings
787
LUCK KEYRated ★ 0.5
21 Jump StreetRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5