Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Peter RabbitRated ★ 3.0
The MagicianRated ★ 1.5
DownsizingRated ★ 1.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0