Series
Ratings
19
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5