Movies
Ratings
32
John QRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0