Movies
Ratings
200
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 0.5
PietaRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 1.0
The TargetRated ★ 0.5
Love FictionRated ★ 4.5