Series
Ratings
38
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 0.5
Love Is Blind Season 4Rated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5- YellowRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 2.5
Love Is BlindRated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0