Titles you rated
The MarvelsRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.0
ReptileRated ★ 1.5
CobwebRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
The GooniesRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
GagarineRated ★ 2.0