Movies
Ratings
188
BraindeadRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Pink FlamingosRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
PushRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5