Movies
Ratings
110
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0