Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
When Calls The HeartRated ★ 4.0
Chesapeake ShoresRated ★ 2.5
WanderlustRated ★ 3.0
HomemadeRated ★ 4.0
The Mind, ExplainedRated ★ 3.5
Fabulous Lives of Bollywood Wives Season 1Rated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
Home for ChristmasRated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0
Mildred PierceRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0