Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5