Movies
Ratings
665
The BatmanRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The BeguiledRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
HomunculusRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
RawRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5