Movies
Ratings
179
The FounderRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
J. EdgarRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0