Titles you rated
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 2.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 2.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 1.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.0
Love HardRated ★ 0.5
Sweet & SourRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.0- Dempseyroll confessionsRated ★ 3.5
The Last King of ScotlandRated ★ 3.0