Series
Ratings
34- Physical FCRated ★ 5.0
How Long I've KissedRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0