Titles you rated
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 5.0
Winx ClubRated ★ 5.0
Winx ClubRated ★ 5.0
Revue StarlightRated ★ 1.5
One Piece Season 12: Island of WomenRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 3Rated ★ 5.0
LarvaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
Zombie Land SagaRated ★ 5.0
Winx ClubRated ★ 5.0
First Love MonsterRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 2Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0- BernardRated ★ 5.0
- Midori daysRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0