Movies
Ratings
401
MaterialistsRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0