Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- BettingRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0