Movies
Ratings
358
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0