Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0