Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0