Series
Ratings
24- Unknown SeoulRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0