Titles you rated
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0