Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5