Movies
Ratings
236
MotherRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Wood Job!Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 1.0
SpyRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0