Series
Ratings
89
Unexpected - Love Story in Maison Ginseiso -Rated ★ 3.0
Gank Your HeartRated ★ 4.0
My GirlfriendRated ★ 3.0
Intense LoveRated ★ 3.5
My Unicorn GirlRated ★ 4.0
Way Back Into LoveRated ★ 3.5
Love CrossedRated ★ 4.5
Once We Get MarriedRated ★ 3.5- ミス・パイロットRated ★ 3.0
Beginners!Rated ★ 3.5- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.5
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 4.0
Daughter of LupinRated ★ 4.0
Daughter Of LupinRated ★ 4.5
#RemoloveRated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 2.0
Shanai Marriage HoneRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.0