Series
Ratings
159
Long VacationRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0