Series
Ratings
36
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5