Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0