Titles you rated
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0