Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0