Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0