Titles you rated
Yong PalRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0