Movies
Ratings
56
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5