Titles you rated
Life ItselfRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Strangers on a TrainRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0