Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The CrowRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.5
Run Lola RunRated ★ 3.5