Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 1.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
TorchwoodRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5