Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
OutrageRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Raging BullRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Open Your EyesRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.0