Titles you rated
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0