Series
Ratings
54
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0