Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0- BossRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 0.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 2.0
GiantRated ★ 2.0