Movies
Ratings
376
ZootopiaRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Return to SenderRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0